Trizer
Prawa autorskie

W naszym serwisie odnajdą Państwo wiele materiałów takich jak: teksty, obrazki, oraz filmy. Pochodzą z ogromnej bazy jaką jest Internet. Mamy ogromną przyjemność podzielić się nimi z Państwem, ale pod żadnym pozorem nie przypisujemy sobie pełnych praw autorskich do ich twórczości, a jedynie je promujemy. Jeśli jest to możliwe, zawsze podajemy źródło, oraz autora danego materiału. Pod naszymi wpisami, które byłyby inspirowane artykułami z innych serwisów, zawsze będzie zamieszczone ich źródło.


Wiemy, że nie wszyscy użytkownicy, którzy zamieszczają wpisy na naszym portalu, będą zwracać uwagę, na zamieszczanie źródła – dlatego w przypadkach kiedy autor zauważy swoją pracę na naszej stronie, prosimy o kontakt na adres mailowy : , w celu wyjaśnienia sytuacji, dopisania źródła, lub usunięcia materiału.


Jeśli widzisz, że któryś z zamieszczonych materiałów narusza prawa autorskie prześlij do nas:

  • imię i nazwisko, adres oraz kontakt
  • link do strony internetowej, gdzie możemy sprawdzić, że użyte przez nas materiały mają ograniczone prawa autorskie
  • link do naszej strony ze zgłaszanym materiałem
  • oświadczenie, że wszystkie podane informacje są zgodne z prawdą i że jesteś właścicielem własności intelektualnej albo jesteś uprawniony do jej reprezentowania w imieniu właściciela
  • oświadczenie, że wymienione użycie materiału nie jest autoryzowane przez właściciela praw autorskich, jego agenta lub prawo i że działasz w dobrej wierze

Po otrzymaniu przez Ciebie wiadomości, niezwłocznie podejmiemy działania w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji.


Kategoria Video: zawiera filmy, które pochodzą z serwisów ogólnoświatowych takich jak YouTube.com, Wrzuta.pl, Vimeo.com oraz LiveLeak.com. Firmy te zarządzają filmami umieszczanymi na ich stronach, natomiast serwis Silacze.org jedynie publikuje zewnętrzne odnośniki do zamieszczonych filmów. Nie ponosimy odpowiedzialności za zawartość umieszczaną na tych serwisach. Serwis Silacze.org nie ponosi odpowiedzialności za komentarze użytkowników, dodawanych wpisów oraz treści reklam.

© 2013 Silacze.org - Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za materiały dodawane przez użytkowników. Jeśli uważasz, że materiał znajdujący się w naszym serwisie łamie prawo, bądź narusza zasady, możesz zgłosić ten fakt do administracji serwisu.
Momencik, trwa przetwarzanie danych ... Momencik, trwa przetwarzanie danych